MILADESIGN – producent biurek

Firma MILADESIGN jest cenionym producentem biurek, który zyskał uznanie Klientów na całym świecie. Naszą specjalnością jest projektowanie i produkcja nowoczesnych stelaży metalowych, które mogą być wykorzystywane przy składaniu mebli modułowych do biur, gabinetów, restauracji czy hoteli. Realizujemy też indywidualne zamówienia z uwzględnieniem gustu, potrzeb i oczekiwań zleceniodawcy. Dysponujemy zaawansowanym zapleczem technicznym, które pozwala nam na precyzyjną obróbkę mebli. Nasze wyroby są starannie wykończone i mają dopracowane wszelkie detale. W ich projektowaniu bierzemy pod uwagę funkcjonalność, ergonomię oraz współczesne trendy wnętrzarskie. Nasza oferta to trafny wybór dla przedsiębiorców, którzy chcą urządzić stylowe i przyjazne dla pracowników wnętrza w siedzibie firmy.

Jak staliśmy się rozpoznawalnym producentem biurek?

Jako producent biurek chętnie uczestniczymy w międzynarodowych targach i wystawach prezentując nasze produkty i innowacyjne rozwiązania. Dzięki zaangażowaniu w rozwój branży, a także za sprawą wysokich standardów produkcji, udało nam się zbudować silną, cenioną markę, rozpoznawalną w kraju i za granicą. Nasze produkty, wytwarzane przez doświadczonych i kompetentnych specjalistów, są zamawiane na terenie całej Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Nie spoczywamy na laurach, dbając o dalszy dynamiczny rozwój firmy i planując nowe inwestycje.

Najlepsze materiały produkcyjne

Wszystkie znajdujące się w ofercie produkty wytwarzamy z najwyższej jakości profili i blach ze stali, które są malowane proszkowo farbami o drobnej strukturze celem właściwego zabezpieczenia korozyjnego oraz nadania elementom większych walorów estetycznych. Chcemy, aby nasze wyroby wyróżniały się nie tylko estetyką, lecz także były wytrzymałe i przygotowane na długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie. Poza wysokiej jakości nowoczesnymi meblami do biur, gabinetów, restauracji czy hoteli, posiadamy również bogaty wybór akcesoriów do mebli biurowych, który zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Bez problemu znajdą Państwo u nas wyposażenie do aranżacji wnętrz w dowolnym stylu.

Proces składania zamówień

Obsługa Klienta realizowana jest na dwa sposoby. Zamówienia od stałych partnerów handlowych są przyjmowane drogą mailową na adres mila@miladesign.com.pl. Natomiast zamówienia od Klientów indywidualnych przyjmujemy poprzez system sklepu internetowego www.milasystem.com.pl. Oferujemy fachową pomoc techniczną w zakresie doboru naszych produktów. Dla stałych partnerów handlowych prowadzimy szkolenia produktowe w celu ułatwienia współpracy.

Nieustannie uzupełniamy ofertę o nowe systemy i produkty, zapewniając Klientom kompleksowe wyposażenie wszystkich pomieszczeń użytkowych. Zapraszamy do współpracy.